reklama
kategoria: Rozrywka
21 czerwiec 2024

Niezapomniane emocje podczas stadionowej trasy Dawida Podsiadło wspólnie z PEPSI. Marka oficjalnym partnerem trasy

zdjęcie: Niezapomniane emocje podczas stadionowej trasy Dawida Podsiadło wspólnie z PEPSI. Marka oficjalnym partnerem trasy / fot. nadesłane
fot. nadesłane
Pepsi została oficjalnym partnerem tegorocznej trasy stadionowej Dawida Podsiadło. Pod hasłem „Spragnieni więcej” marka przygotowała dla swoich fanów specjalną strefę, która pozwoli jeszcze lepiej poczuć niesamowity klimat wydarzenia. Atrakcje będą dostępne podczas koncertowych weekendów, w tym 22-23.06 w Chorzowie.
REKLAMA

Strefa „Thirsty for more”

Pepsi łączy siły z Dawidem Podsiadło, jednym z najważniejszych polskich artystów XXI w., by dać swoim fanom niezapomniane doświadczenia, które wykraczają daleko poza muzykę. W ramach tej ekscytującej współpracy w przestrzeni przed wejściem na wydarzenie czekać będzie aż 150 m2 niesamowitej rozrywki stworzonej dla wszystkich fanów, którzy są “spragnieni więcej”.

Marka zadbała o różnorodne atrakcje i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Od możliwości ozdobienia swojego ciała brokatem w sekcji „Zabłyśnij”, która jeszcze lepiej pozwoli wyrazić emocje związane z koncertem, aż po test precyzji w zabawie „Celuj w Pepsi”. W strefie grać będzie DJ, a niezapomniane chwile będzie można uwiecznić na tle stacji “Pssss…tryk”. W pobliżu stanie ogromna immersyjna puszka Pepsi ze spektakularnymi wizualizacjami.

Koncerty Dawida Podsiadło realizowane na największych w Polsce stadionach to imponujące show, które przenosi w inny wymiar i pozwala czerpać maksymalną radość, zabawę i przyjemność. To właśnie te cechy są nam bliskie w Pepsi, która stawia na otwartość i bliskość. Jesteśmy tam, gdzie są nasi konsumenci, dlatego nie mogło nas zabraknąć przy tegorocznej trasie uwielbianego artysty. Nasza strefa przypomina małe miasteczko Pepsi, które oferuje szereg świetnych atrakcji zapewniających doskonałą rozrywkę przed koncertem. Pragniemy wspólnie cieszyć się pozytywnymi emocjami i przede wszystkim dobrze się bawić – mówi Julia Łysio, Senior Brand Manager Pepsi w PepsiCo Polska.


Strefa Pepsi dostępna będzie w godzinach od 13:00-00:30 w Chorzowie przy Stadionie Śląskim.

Nowa era Pepsi

Pepsi przeszło największy od 14 lat rebranding. Od teraz napoje marki dostępne są w odświeżonym designie wraz z nowym logo. Historycznym zmianom towarzyszy kampania marketingowa „Thirsty for more”, w ramach której zaplanowano szereg wyjątkowych i niestandardowych aktywności, które nie tylko przyciągają uwagę, ale także dostarczą radości z zabawy. Pepsi zachęca konsumentów do dołączenia do nowej ery marki poprzez zabawę i korzystanie z przygotowanych niespodzianek. Wystarczy tylko otworzyć się i pozwolić sobie na chwilę beztroski! Informacje dotyczące wszystkich aktywacji Pepsi można znaleźć na stronie internetowej www.thirsty for more.pl.
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Zawiercie
14.2°C
wschód słońca: 04:59
zachód słońca: 20:38
reklama

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Zawierciu

kiedy
2024-09-14 16:00
miejsce
Miejski Ośrodek Kultury,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-09-14 19:00
miejsce
Miejski Ośrodek Kultury,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-09-20 17:00
miejsce
Miejski Ośrodek Kultury w Łazach,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-10-04 19:00
miejsce
Miejski Ośrodek Kultury,...
wstęp biletowany