NAWIGATOR
powrót do artykułu
[1/6] AMW Gdynia nie oddaje tytułów AMP w koszykówce. Złoto znów dla kobiet i mężczyzn!
fot. nadesłane
To już chyba tradycja, że Akademia Marynarki Wojennej zwycięża w Akademickich Mistrzostwach Polski w koszykówce. Podczas zakończonych w Lublinie tegorocznych finałach ponownie ta uczelnia okazała się najlepsza, zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn! – Jestem tutaj pierwszy rok i bardzo się cieszę, że w drużynie nadal panuje taka atmosfera. Tak naprawdę to właśnie dzięki niej osiągamy dobre wyniki – uśmiecha się Oliwia Tomasik z gdyńskiego zespołu.
PRZECZYTAJ JESZCZE








